Граючи в гольф, чоловік знайшов великий “міхур” на газоні. Він його розбив, і звідти потекла вода

Одна з незвичайних спортивних ігор – гольф. У цій грі учасники змагаються між собою. Вони проходять певну дистанцію, заганяючи м’ячик в лунки за допомогою ключок. Головне завдання – використовувати мінімальну кількість ударів, при проходженні дистанції.

Міхур на газоні

В один прекрасний день Брайан зі своїми друзями після дощу зібрався пограти в гольф.

Гра йшла своєю чергою, поки Брайан мало не впав.

Справа була в тому, що несподівано фарватер почав валитися прямо під його ногами. Раніше такого ніколи не було. Брайан нахилився, щоб уважніше розглянути траву. Він побачив, що велика кількість води створило газонний міхур, який розташовувався на 2-3 дюйми нижче поверхні.

Пузиряться ділянку знаходився недалеко від невеликого ставка. Брайан і його друзі вирішили випустити воду, проколів отвір міхура своєї ключкою для гольфу.

Докладаючи невеликі зусилля, міхур він пробив, і з нього полилася каламутна вода, яка попрямувала вниз по пагорбу прямо в ставок.

Тільки після того, як вода була випущена, хлопці повернулися до своєї гри.

Пізніше Брайан розповів журналістам з газети Newsflare про те, що трапилося. У своєму інтерв’ю він послався на сильний дощ, який пройшов у їхньому районі. Брайан вважає, що земля просто не змогла ввібрати таку кількість води.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *