Graph Sketcher: малюємо графіки

Graph Sketcher напевно сподобається людям, яким час від часу потрібно перетворювати нескладні графіки. Для цієї ж мети можна, звісно, використовувати Numbers, Grapher або якийсь наворочений графічний пакет, проте швидкість створення подібних графіків буде невелика, так і рішення, швидше за все, вийде з розряду «з гармати по горобцях».

 

Graph Sketcher: малюємо графіки 

 

У Graph Sketcher є два величезних переваги перед іншими рисовалками: він досить простий в освоєнні і разом з тим досить гнучкий для вирішення більшості нагальних завдань плюс він призначений тільки для малювання графіків і більше ні для чого.

 

Будь-графік можна намалювати по крапках в режимі WYSIWYG або ж вбити дані в таблицю, довіривши художества додатком. При бажанні можна швидко додати підписи додати-прибрати сітку і осі і скопіювати отриманий графік в документ. Внести правка так само просто…

 

Іноді, правда, за зовнішньою простотою не вдається розгледіти потрібну фічу. Так, дізнатися про можливість побудови діаграм зі стовпцями вдалося лише з допомогою саппорта (підказка: дивіться властивості Shape), хоча в цілому в якості інструменту «сів і намалював» Graph Sketcher поза конкуренцією.

 

Ціна цього радості становить 30 доларів. Голодуючим ж студентам автор готовий поступитися ліцензію за «десятку»…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *