Гра, яка допоможе спілкуватися будь-якою мовою

У своєму виступі на TED2013 Аджіт Нараянан розповідає про новий продукт FreeSpeech Engine, який не тільки робить можливим повноцінне спілкування між здоровими людьми і аутистами, але ще й допомагає у вивченні іноземних мов.

Іноді трапляється так, що людина позбавлена свого основного способу комунікації з собі подібними — вербального. Наприклад, аутисти практично не розмовляють з навколишнім і живуть у своєму внутрішньому, часто дуже багатому, світі. Вони висловлюють свої думки іншою мовою — абстракціями і символізмом, і не кожен в змозі розшифрувати ці ребуси.

Кілька років тому Аджіт Нараянан розробив спеціальні програми для iPad — Avaz, яке полегшувало спілкування між простими людьми і аутистами. Воно трансформувало картинки в мова і було досить примітивним. Потім, спостерігаючи за спілкуванням однієї мами зі своєю дитиною-аутистом, Аджита осінило, і він зрозумів, яким чином можна вдосконалити вже наявне додаток і зробити спілкування таких людей більш повноцінним. Була розроблена система FreeSpeech, а потім, на її основі, продукт FreeSpeech Engine, завдяки якому можна подолати мовні бар’єри не тільки між нормальними людьми і людьми з особливими потребами, але й допомогти здоровим людям у вивченні іноземних мов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *