Гра The Heist побила всі рекорди популярності всього за 7 днів

Гра The Heist побила всі рекорди популярності всього за 7 днів

В кінці травня в світ вийшов новий додаток для iOS, The Heist. Його розробила компанія Tap Tap Tap з метою сприяти поширенню наборів додатків на сайті MacHeist і привертати увагу користувачів до чергової акції. Однак саме по собі додаток виявилося вельми цікавою головоломкою, яку не оминули увагою користувачі іГаджетов.

Судячи з офіційними даними, всього за 7 днів продажів гра The Heist була завантажена більше півмільйона разів. Розробник отримав прибуток у $300 тис., після виплати комісії Apple (при вартості продукту в $1). Таким чином, The Heist побила рекорд попередньої гри Tap Tap Tap, Voices, яка в свій час була розпродана в 500 тис. примірниках за місяць. Також, в App Store додаток The Heist обійшло навіть Angry Birds, протягом п’яти днів займаючи перше місце в таблиці популярності, яке раніше належало «злих пташок».

Успіх The Heist не став сюрпризом для розробників, хоча така популярність дещо перевершила їхні очікування. До речі, в блозі Tap Tap Tap описуються маркетингові тактики залучення уваги потенційних покупців до нової гри. Це і описи її в пресі, і маркетинг «з вуст у вуста», і інформаційні розсилки, і інші способи реклами. Так що іншим розробникам варто запозичити досвід Tap Tap Tap у просуванні власних програм для iOS.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *