Гра дня: MORDHAU — видовищний середньовічний екшен з масовими битвами

Боріться в кривавих битвах на великих і красивих картах.

На ПК вийшов MORDHAU — мультиплеєрний середньовічний бойовик з красивою графікою. В ньому вам належить осаджувати замки, брати участь у кавалерійських атак і створювати спорядження для свого персонажа.

Дія гри відбувається у вигаданому, але реалістичному світі. Ви граєте за найманця і можете брати участь як в невеликих битвах, так і в масових баталіях, розрахованих на 64 людини.

Акцент у MORDHAU зроблений на ближній бій, причому можна грати з видом від першого і від третьої особи. Але ви також можете взяти в руки лук або сісти за катапульту або баллісти. Перейми дуже жорстокі — всюди кров і відірвані кінцівки. Все як у справжніх середньовічних битвах.

Кожен воїн в MORDHAU унікальний: ви можете самі налаштувати обличчя свого персонажа. Також у процесі гри ви будете отримувати спеціальні предмети та кувати з нього зброю і броню.

У проекті є кілька різних режимів. Можна битися з іншими гравцями в королівській битві, а можна відбиватися від хвиль ворогів в кооперативі. Є і офлайн-режим, в якому ви можете відточити свої навички в бою проти ШІ.

Завантажити в steam

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *