Гра дня: Islanders — мінімалістична стратегія про будівництво барвистих міст

Відмінний варіант для тих, хто не бажає займатися нудною видобутком ресурсів, а хоче просто розслабитися.

Студія GrizzlyGames випустила в Steam яскраву стратегію Islanders. У ній вам належить в розслаблюючій атмосфері будувати жваві села і гігантські міста.

На початку у вас є тільки невеликий острів, на якому потрібно звести поселення. Ви обираєте тематику будівель і розміщуєте їх в різних точках острова. В залежності від того, де ви поставите споруду, вона почне приносити більшу чи меншу кількість балів.

Гра дня: Islanders — мінімалістична стратегія про будівництво барвистих міст

Спочатку потрібно буде набрати лише 20 очок. Але потім вимоги почнуть зростати — в підсумку рахунок піде на тисячі. Тому вибирати розташування кожного будинку треба з розумом: житлові будинки — в районі центру міста, лісопилки — близько дерев, і так далі.

У Islanders дуже високий відсоток реіграбельності. Вам постійно дають вибір, а локації генеруються випадковим чином. Якщо набрати достатню кількість очок, то можна розблокувати острів побільше.

Гра дня: Islanders — мінімалістична стратегія про будівництво барвистих міст

Якщо ви все зіпсуєте, гра не буде сильно вас лаяти і дозволить виправити помилки. Її мета — не напружити мізки, а дати вам розслабитися після важкого дня. Ви просто розставляєте тут і там будиночки і спостерігаєте, як їх скупчення перетворюються в маленькі цивілізації.

Завантажити в steam

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *