Гра дня: Himno — безкоштовний платформер з нескінченними світами і зачаровує саундтреком

Дослідіть різноманітні локації і спостерігайте, як вони оживають від ваших дій.

В Steam вийшла гра Himno — безкоштовний двомірний платформер з рівнями, які генеруються випадковим чином. Проект може похвалитися приємною піксельної графікою, гарним саундтреком і миролюбністю всього навколо.

Це проста гра, в якій ви бігаєте і стрибаєте по платформах і постійно знаходите різні кристали і інші світяться об’єкти. Локації вкриті пеленою темряви, тому вам доводиться збирати якомога більше таких предметів, а також запалювати всюди світло.

Щоб забратися на платформу, часто потрібно не просто на неї стрибнути, але ще й вчасно натиснути на кнопку ривка. Управління дуже просте, тому місцевий паркур приносить чимало задоволення.

Гра дня: Himno — безкоштовний платформер з нескінченними світами і зачаровує саундтреком

У грі дуже приємний саундтрек, який ще й реагує на ваші дії. Коли ви знаходите багато джерел світла, то мелодія трохи прискорюється. А коли забираєте у морок, музика стає більш напруженою.

Himno відмінно підійде тим, хто хоче розслабитися: в ній навіть не можна повноцінно померти. Якщо вам потрібен динамічний екшен, то ця гра не для вас: краще зверніть увагу на god’s Trigger або APE OUT.

Завантажити в steam

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *