Гра дня: Goat of Duty — швидкісний мережевий шутер про бойових кіз

Ви — коза, та інші кози прагнуть вас знищити. Покажіть їм, чого ви стоїте!

Пам’ятайте гру Goat Simulator? У ній потрібно було бродити по відкритому місту в ролі цапа і займатися всякою нісенітницею. Якщо вам завжди здавалося, що у гри за рогату тварину величезний потенціал, то спробуйте Goat of Duty. Це швидкий мережевий шутер від першої особи, в якому кожен боєць — це коза.

Гра дня: Goat of Duty — швидкісний мережевий шутер про бойових кіз

Битви в грі проходять на різних картах: тут вам і ферма майбутнього, і гори в космосі, і пустеля ягнят, і бойня. Режимів також кілька: наприклад, класичний «всі проти всіх», командний бій і навіть «божевільні бої козлорожденных на арені».

По суті, Goat of Duty — це класичний шутер в дусі якогось Quake III Arena або Unreal Tournament. За винятком того, що ви можете піднімати ворогів на роги, бекати над ними і користуватися специфічною зброєю. Наприклад, тут є штука, яка чіпляє ворожу козу і, немов торнадо, щосили розкручує її. Хоча традиційні пістолети, дробовики і автомати в грі теж присутні.

Гра дня: Goat of Duty — швидкісний мережевий шутер про бойових кіз

Крім іншого, в проекті є різні костюми, танці та інші штуки, завдяки яким полі бою перетворюється на справжній цирк. Якщо ви втомилися від серйозних шутерів, то Goat of Duty — кращий варіант повеселити себе та друзів.

Завантажити в steam

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *