Гра дня: APE OUT — стильний і кривавий екшен про втечу з зоопарку

Пробивайтеся через барвисті приміщення і розкидайте ворогів в різні сторони під енергійний джаз.

Якщо ви любите ігри на зразок Hotline Miami, в яких потрібно постійно бігти і усілякими способами вбивати супротивників, то зверніть увагу на APE OUT. Це стильний проект про шалену горилу, яка всіма силами намагається втекти з ув’язнення.

Гра дня: APE OUT — стильний і кривавий екшен про втечу з зоопарку

У грі необхідно пересуватися по відкритим просторам, заплутаних лабіринтах і вузьких коридорах, знищуючи кожного, хто встане у вас на шляху. Вороги будуть намагатися схопити вас, стріляти з рушниць і спалити з вогнеметів. А ви зможете використовувати свою звірячу силу, щоб кидати їх об стіни і використовувати в якості живого щита.

Гра дня: APE OUT — стильний і кривавий екшен про втечу з зоопарку

В APE OUT все підпорядковано єдиному стилю. Розробники спеціально зробили графіку примітивною, щоб гравець не відволікався на зайві деталі. Проект виглядає дуже барвисто, а кольори постійно змінюють один одного, щоб занурити вас у шалений ритм ігрового процесу. Все це буйство фарб доповнює відмінний джаз, причому кожна нота відповідає якому-небудь дії гравця. Зламайте ворогові шию, і обов’язково почуєте удар по барабанної тарілці.

Купити для Nintendo Switch →

Завантажити QR-Code

APE OUT
Розробник: Gabe Cuzzillo
Ціна: 400 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *