Гра Assassins Creed Unity допоможе відновити Нотр-Дам-де-Парі

А все завдяки художниці Ubisoft, яка встигла створити точну віртуальну копію собору.

Жахлива пожежа в Нотр-Дам-де-Парі, про який сурмили всі ЗМІ, до ранку був погашений, і експерти почали обговорювати питання відновлення. Найбагатші люди Франції виділили на це близько 300 млн євро. Однак основна проблема реконструкції такого будинку може полягати зовсім не в грошах.

Гра Assassins Creed Unity допоможе відновити Нотр-Дам-де-Парі

Собор будувався в період з 1163 по 1345 року. Як відновлювати таку старовину, де взяти креслення і опис всіх деталей оформлення — ось головне питання, яке постало перед експертами. Допомога прийшла звідти, звідки її навряд чи хто-небудь міг очікувати.

Як виявилося, при розробці гри Assassins Creed Unity художниця Ubisoft Керолін Миусс (Caroline Miousse) витратила два роки на масштабне моделювання Нотр-Дам-де-Парі. Вона створила точну тривимірну копію собору аж до найдрібніших деталей. Саме її гравці і бачили в Unity.

Крім того, неоціненну допомогу у відновленні надасть мистецтвознавець Ендрю Тэллон (Andrew Tallon), який кілька років тому склав повний план собору, заснований на технології лазерного сканування.

Тепер точно є надія, що величний Нотр-Дам, який є одним їм символів Франції, буде восставлен в тому ж вигляді. Правда, на думку експертів, на це може піти від 5 до 10 років, і це лише за попередніми підрахунками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *