Готель Powerscourt в Ірландії – вражаюче поєднання краси гір, соснових лісів, водоспадів, озер і дикої природи

Ірландський готель «Пауэрскорт» вражає красивою природою і висококласним сервісом обслуговування. Комплекс знаходиться серед чудових соснових лісів, гір, озер і водоспадів. Це чарівне місце заворожує не тільки своїм ландшафтом, але і величною архітектурою будівлі.

Сад Ірландії

Будівля чарівного гостьового комплексу було побудоване в 13-му столітті. Хоча готель не так аристократичним, як оригінальний будинок Пауэрскорта, в ньому проглядаються нові стандарти декадансу. Номери оформлені оригінально і дуже красиво. Приголомшливі види захоплюючих дух околиць забезпечують панорамні вікна і тераси. Місце, де розташований комплекс, називають «сад Ірландії» за чудову природу навколо будівлі.

Гостям, які приїхали з сім’ями, доступна на території дитячий майданчик. Щоб розвіятися, можна відвідати одне з двох полів для гольфу. Оцінити панорами гір на задньому плані і вишуканим меню можна в місцевому фірмовому ресторані.

Коли заходить сонце можна відпочити у лаунжі Sugar Loaf. Він оформлений в георгіанському стилі.

Гостинний Спа-салон «Еспа» на території пропонує мандрівникам розслабитися і забути про проблеми. Тут на гостей готелю чекає 20 процедурних кабінетів, традиційний хамам, чудовий басейн та кваліфікований персонал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *