Господиня купила нового цуценя: реакція її дорослого вихованця розтопить ваше серце (відео)

Немає нічого краще, ніж хороший компаньйон, щоб життя було набагато приємніше і веселіше, і це саме те, про що Лулу прекрасно знає. Ця мила собака вже кілька років живе в люблячій сім’ї. Її господарі завжди знаходять час, щоб пограти з нею або погуляти. З часом вони почали побоюватися, що цього недостатньо, і щоб Лулу була цілком щаслива, вони вирішили завести для неї нового друга.

Реакція Лулу

Ця собака дуже трепетно ставилася до цуценятам на вулиці. Вона була доброзичливою і любила грати. Господарі знали про те, що їх вихованка дуже добра, але все ж вони боялися її реакції на нового члена родини. Одна справа-грати на вулиці, інше – жити під одним дахом.

Все ж вони вирішили ризикнути і не пошкодували про те, що зробили. Собака була настільки щаслива, що не могла просто висловити своїх почуттів та емоцій. Батько сімейства навіть зняв те, як вона відреагувала на відео.

Тепер, коли дорослі будуть йти на роботу, Лулу не буде нудно. Господарі хотіли зробити сюрприз: спочатку вони покликали свою улюбленицю і повідомили, що у них є для неї щось, заховане в пакеті.

Вони хотіли зробити не тільки приємне, але і щоб це все було несподівано для Лулу. У них це вийшло. Собака щаслива. Щеня знайшов новий будинок. А господарі не можуть намилуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *