Господар застав зненацька хом’яка: несподівана реакція вихованця (відео)

Відео з кумедними тваринами – це найкраща терапія від поганого настрою. Як правило, їх головними героями є кішки і собаки. Але і хом’яки не такі тіхоні, як ви можете собі подумати. Один милий пухнастий клубочок був спійманий на гарячому, коли гриз стіну. Його несподівана реакція підкорила господаря і користувачів Мережі.

Переляканий хом’як

Хом’яків, як відомо, хлібом не годуй – дай що-небудь погризти. І якщо вже випустити його за межі клітини, то за ними потрібне око та око. Так, наприклад, за цим рудим проказником господар, мабуть, не встежив. І хом’ячок вирішив точити зубки про хрустку стінку і плінтус.

Помітивши, що його улюбленець шаленіє, господар вирішив трохи покартати хом’ячка і обережно торкнув його пальцем за спинку. Але реакція була абсолютно несподіваною. Звірятко обернувся, в жаху розкривши рот і розставивши ніжки в сторони. Але в наступну мить він спокійнісінько кудись втік з кадру.

Звичайно ж, господар недовго ображався на хом’ячка за те, що той трохи зіпсував ремонт в його будинку. Несподівана реакція гризуна просто обеззброїла чоловіка, і він простив йому всі витівки. Крім того, він вирішив поділитися цим кумедним роликом в інтернеті. Користувачі Мережі залишили тисячі лайків та коментарів зворушливого змісту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *