Горбатий кит-самець побачив недалеко від своєї сім’ї катамаран і вирішив захистити матір та дитинча: фото

Зустріч людини з дикою природою – хвилюючий момент для обох сторін. Але якщо люди дивляться на світ з інтересом, намагаються зробити красиві фотографії, то горбатий кит вважає спостерігачів потенційною загрозою для потомства. І не соромиться відлякувати непрошених гостей!

Яскрава зустріч

Дон Макліш відправився в подорож на катамарані від пляжів Ka’anapali, що на Гаваях. Відмінна можливість розвіятися і поспостерігати за світом. Тим більше, що зовсім недавно він з товаришами помітив сім’ю китів неподалік.

Це був великий самець, який охороняв спокій самки і дитинчата. Поки багатотонний малюк грався, то і справа вистрибуючи з води, батьки стежили за навколишнім простором. Очевидно, курс транспортного засобу міг випадково перетнутися з напрямком руху підводного сім’ї.

Щоб попередити подальше зближення, самець пішов на відчайдушний крок: він наблизився до катамарану під водою, після чого грізно звідти виринув. Красиве істота вагою 22 тонни взмыло з хвиль, після чого плюхнулось назад, окативая бризками.

Оригінальне, що запам’ятовується застереження. Дон з захопленням розповідає, що все це час не вимикав камеру, щоб сфотографувати дивовижні кадри. Туристи з сусідніх човнів також зробили серію фото, кожна з яких – маленький шедевр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *