Google запускає мобільний сервіс, який переводить 44 мови в режимі реального часу

Північноамериканська компанія Google по праву вважається лідером високотехнологічної галузі. Більшості користувачів вона відома насамперед за однойменного пошуковика і операційної системи Android. Однак корпорація розробляє і масу інших додатків. Не так давно компанія презентувала додаток здійснює переклад в режимі реального часу з 44 мов.

Напрацювання

Насправді ця програма написана не з нуля. У компанії вже були подібні проекти. Однак раніше вони використовувалися лише на обмеженій кількості пристроїв. Спеціально для смартфонів ніхто нічого не пропонував. Зараз же програмісти компанії зуміли об’єднати свої напрацювання з різними мобільними операційними системами.

Принцип дії

Правила роботи з програмою дуже прості. Людина вказує рідну мову і говорить телефон який-небудь текст. Програма розпізнає слова, а через деякий час видає їх переклад. Зараз програма підтримує 44 мови. Однак з часом їх кількість буде збільшуватися. Також розробники ввели функцію редагування. Її застосування дозволить зробити переклади в майбутньому ще більш точними.

Кросплатформеність

Сама програма може працювати на різних телефонах. Її вийде використовувати власникам пристроїв, що функціонують на Android і iOS.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *