Google Translate тепер використовує штучний інтелект і для російської мови

Сьогодні компанія Google оголосила про початок використання самообучаемых нейронних мереж для перекладу з російської мови на російську.

Фахівці Google почали використовувати нейронні мережі для перекладів ще в листопаді минулого року. Однак тоді ця технологія обкатувалася тільки на обмеженому числі мовних напрямків. Після того як користувачі з різних країн, які беруть участь у тестуванні, дали позитивну оцінку новим алгоритмам перекладу, було прийнято рішення про підключення до експерименту нових мов.

Тепер усі переваги нової технології зможуть відчути люди, які спілкуються російською, в’єтнамською і хінді.

Переклад з допомогою нейронних мереж значно відрізняється від застосовуваного раніше. Штучний інтелект здатний працювати з цілими реченнями, що дозволяє краще зрозуміти їх зміст і домогтися правильного перекладу навіть складних граматичних конструкцій. Раніше Google Translate працював тільки з окремими фразами і словосполученнями, не беручи до уваги загальний зміст речення. Це іноді призводило до помилок і неточностей.

Нова технологія перекладу доступна у всіх сервісах і додатках, які використовують Google Translate: на сайті, в мобільних додатках для Android і iOS, пошуку і інших продуктах компанії.

Завантажити QR-Code

Google Перекладач
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Google Перекладач
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *