Google представила додаток YouTube VR для Android

Напередодні випуску шолома Daydream View Google представила VR-сумісний додаток YouTube. Розробка розповсюджується абсолютно безкоштовно і доступна для завантаження в Google Play.

У магазині додатків клієнт YouTube VR з’явився в ніч з 9 на 10 листопада, проте скористатися ним зможуть далеко не всі користувачі. Щоб уникнути негативного досвіду Google обмежує доступ до додатка тим смартфонам, чиї характеристики не здатні забезпечити якісне відтворення контенту.

Google представила додаток YouTube VR для Android

Щоб скористатися YouTube VR, вам потрібно сумісний пристрій на зразок Google Pixel, спеціальна гарнітура з підтримкою технології просторового звучання, а також сам шолом віртуальної реальності. В іншому випадку працездатність всіх функцій програми не гарантується.

За словами розробників, YouTube VR дозволить по-новому поглянути на панорамні і 3D-відео, додавши жвавості навіть двовимірним роликам. Додаток може працювати в декількох режимах, автоматично перемикаючись між ними залежно від відтвореного контенту.

Новинка підтримує голосове, а також дистанційне керування за допомогою зовнішньої клавіатури. Про можливості здійснення тих же дій поглядом розробник не повідомив. Детальний опис основних функцій програми, а також перелік сумісних смартфонів будуть опубліковані пізніше.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *