Google Keep обзавівся штучним інтелектом, який сам сортує записи

Google Keep після сьогоднішнього оновлення став ще більш привабливою заміною Evernote. Заметочный сервіс навчився самостійно визначати тематику ваших записів і розподіляти їх за категоріями.

Незважаючи на те, що всі замітки в Google Keep відображаються в одному робочому просторі, знайти потрібну запис легко. Для цього є теги і пошукова рядок. А сьогодні до них додалася ще й функція автоматичної організації елементів за категоріями.

Тепер при додаванні запису штучний інтелект проаналізує її зміст і визначить замітку в одну з відповідних категорій: наприклад, «Подорожі», «Їжа», «Книги», «Музика» і так далі.

Для перегляду елементів в будь-якій категорії необхідно доторкнутися до рядка пошуку, а потім перейти до розділу «Об’єкти». Ця функція стане в нагоді тим користувачам, які забувають або лінуються присвоювати теги зберігається записів. Тепер алгоритми Google будуть самі підтримувати порядок у ваших блокнотах і дозволять легко відобразити тільки ті записи, які стосуються цікавить вас теми.

Google Keep обзавівся штучним інтелектом, який сам сортує записи

Функція автоматичного розподілу записів за темами вже доступна в веб-версії сервісу Google Keep. Користувачам iOS і Android доведеться трохи почекати оновлення мобільних клієнтів, однак самі нетерплячі можуть завантажити свіжий інсталяційний файл APK Mirror.

Завантажити QR-Code

Google Keep – замітки і списки
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Google Keep: замітки і списки
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *