«Google Календар» навчився відстежувати тренування через Google Fit

У новій версії Google Календаря» з’явилася інтеграція з трекером фізичної активності Google Fit. За допомогою цієї зв’язки вам буде ще зручніше планувати тренування і стежити за їх виконанням.

Багато хто з нас планують почати в новому році займатися спортом або добитися в цій області нових досягнень. Для цього необхідно насамперед скласти продуманий план тренувань.

Раніше ми вже писали, що «Google Календар» обзавівся функцією планування спортивних і навчальних занять. Тепер додатково до цього програма навчилася обмінюватися інформацією з Google Fit, яка буде стежити за виконанням намічених планів.

«Google Календар» навчився відстежувати тренування через Google Fit «Google Календар» навчився відстежувати тренування через Google Fit

Для використання цієї функції вам знадобиться поставити нову мету в програмі «Google Календар». Якщо ця мета пов’язана зі спортом, то додаток розпізнає це і запропонує підключити Google Fit. Зрозуміло, ця програма повинна бути установлена на вашому мобільному пристрої.

Після цього вам більше не знадобиться кожного разу відкривати свій календар, щоб відзначити відвідування тренажерного залу або пробіжку. Google Fit сам відстежить вашу фізичну активність, порівняє її з даними, отриманими з «Google Календаря», і зробить необхідну позначку в календарі.

Щоб спробувати цю можливість у справі, вам необхідно дочекатися появи свіжої версії програми в Google Play. Або прямо зараз завантажити інсталяційний файл тут.

Завантажити QR-Code

Google Календар
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Google Fit – здоров’я і трекер активності
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *