Google Hangouts для Chrome тепер працює як автономне додаток

Програмісти Google продовжують удосконалювати Hangouts. Вчора вийшло велике оновлення розширення для браузера Chrome, яке робить обмін повідомленнями ще зручніше.

Google Hangouts — це сервіс для миттєвого обміну повідомленнями і відеоконференцій, який три роки тому прийшов на зміну Google Talk. Деякий час компанія докладала великих зусиль для його просування, ходили навіть чутки, що сервіс стане штатним інструментом для спілкування в Android.

Для використання Hangouts існують різні програмні рішення, в тому числі і розширення для Google Chrome. Після його оновлення інтерфейс став ще більше схожий на відповідний додаток для Android і iOS.

Google Hangouts для Chrome тепер працює як автономне додаток

Hangouts тепер відкривається в окремому вікні браузера і працює як автономне додаток. Це віконце можна закріпити на панелі задач операційної системи і використовувати навіть тоді, коли основне вікно Chrome закрито. Крім цього, розширення навчився працювати у фоновому режимі і показувати сповіщення про надходження нових повідомлень.

Це оновлення перетворює Hangouts для Chrome практично в самостійний додаток, яким дійсно зручно користуватися. Проте чи є в ньому сенс, якщо скоро повинен вийти Allo? Напишіть нам свою думку в коментарях.

Завантажити QR-Code

Google Hangouts
Розробник: google.com
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *