Google Assistant приходить на смартфони під управлінням Android 6 і 7

Компанія Google оголосила, що з цього тижня її інтелектуальний помічник Google Assistant стане доступним для смартфонів під управлінням Android 6.0 Marshmallow і 7.0 Nougat.

Google Assistant — це розумний персональний помічник, який був представлений ще 18 травня 2016 року. Він поєднує в собі функції особистої інформаційної системи, органайзера і голосового управління гаджетами. До останнього часу він був доступний тільки власникам Google Home, годин під управлінням Android Wear і смартфонів Google Pixel.

Google Assistant приходить на смартфони під управлінням Android 6 і 7

Сьогодні компанія Google повідомила, що тепер практично всі нові пристрої за замовчуванням будуть містити в прошивці Google Assistant. Для інших гаджетів під управлінням Android 6 і 7 інтелектуальний помічник буде поширюватися у вигляді оновлення Google Play Services.

Як повідомляється у блозі компанії, першими це оновлення зможуть завантажити англомовні користувачі США, Великобританії, Канади та Австралії. Слідом з’явиться німецька версія для жителів Німеччини. Протягом року до цього списку будуть додаватися всі нові мови і країни. Сподіваємося, що російськомовна версія не змусить себе довго чекати (привіт, Кортана!).

Мета компанії полягає в поступовому проникненні Google Assistant на всі пристрої, що працюють під управлінням Android. Тому слідом за помічниками для розумних годинників та телефонів повинні з’явитися версії для телевізорів і автомобілів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *