Головоломку показували груп дітей і дорослих. Діти вирішували її за 20 секунд, а ось у дорослих виникли проблеми

Пропонуємо вам вирішити головоломку, з якої діти справляються за лічені секунди. А ось у дорослих можуть виникнути серйозні труднощі. Подивіться на фотографію над статтею. Ваше завдання: визначити номер паркувального місця, на якому стоїть машина.

Тестування

Ця загадка була дана дітям і дорослим. Кожен другий 8-річна дитина зміг вирішити її за півхвилини. А ось серед дорослих розгадку знаходив кожен п’ятий. Деякі з них знали заздалегідь.

До речі, цю загадку дають дітям при вступі в 1-й клас у Китаї.

Чому так відбувається?

Ми сприймаємо світ у спрощеному варіанті. Якщо якесь конкретне рішення допомагає там розв’язати одну задачу, то ми і для іншої шукаємо аналогічний ключ. Діти мислять абстрактно, до того ж у них мало досвіду, тому їм простіше знайти рішення задачі швидше.

Підказка

Спробуйте мислити нестандартно і подивіться на картинку під іншим кутом (не в прямому сенсі). Цього буде достатньо для підказки?

Розгадка

Ви готові побачити розгадку? Якщо ще не додумалися до відповіді, то спробуйте ще подумати.

А ось і сам відповідь – 87. Фотографія отзеркаліть, тому паркувальні місця: від 86 до 91. Особисто я не змогла вирішити цю головоломку, так як намагалася скласти, відняти, знайти якусь закономірність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *