Головне зловити правильний ракурс! Фотограф з Афін робить кумедні і містичні вуличні фотографії

Вуличний фотограф, який нещодавно повернувся з грецької армії, Антімос Нтагкас, радує своїми знімками в стилі зіставлення різних і абсолютно непричетних один до одного елементів. Фотограф ділиться своїми думками про те, що його інтригує подібний задум, коли він може зловити незвичайний момент у випадковому місці в будь-який час. Однак у нього все вийшло не так відразу, такий навик до нього прийшов через якийсь час практики в фотографії.

Спочатку молодик діяв так: приходив в певне місце, яке йому подобалося і чекав, коли прийдуть люди. Тепер він більше не вибирає місце, а змушує кожну локацію працювати для себе. «Я об’єдную людей з елементами скрізь, де я стою», – говорить Антімос.

Нтагкас вважає, що вулична фотографія і документальні фільми – це різні речі. «Вулична фотографія більш артистична і креативна. Вона не тільки запам’ятовує момент і людей на вулицях, але і вимагає від фотографа талантів художника, щоб об’єднати людей і елементи в захоплюючій перспективі».

Подивіться, як нас бачить фотограф

Нижче представлені ці геніально-забавні фотографії, якими ви можете помилуватися і з їх допомогою підняти собі настрій. Подивіться, як несподіваний ракурс робить ці знімки неповторними.

«Я знаю, що ви відмовитеся, але …»: ця фраза завжди допоможе досягти бажаного
І адреналін, і повага: підводна фотографія – хобі для романтиків
“Моя принцеса”. Дочки Ані Лорак вже 9 років: як виглядає дівчинка (нові фото)

Як часто ви самі помічали такі вдалі моменти в житті, але діставати камеру вже було пізно, чи все-таки встигали зловити ракурс?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *