Годинникова вежа була побудована ще в 1907 році: зараз її реставрували і перетворили на розкішний пентхаус

Тим, хто завжди хотів жити в цій башті з годинником чистої розкоші, не варто заглядати в цей будинок вартістю 6 мільйонів доларів в Сан-Франциско. Шикарна квартира площею майже 300 квадратних метрів займає чотири верхніх поверхи колишньої штаб-квартири компанії Max Schmidt Lithography.

Що всередині годинникової вежі?

Усередині ви знайдете дві спальні, ігрову кімнату, домашній офіс і приголомшливу сучасну відкриту планування зі склепінчастими стелями, а також вельми нестандартні шафи, які доповнюють незвичайний інтер’єр.

Відкриті цегляні стіни без обробки і сталеві балки були збережені, в той час як сучасний декор надає житлового простору деяку родзинку.

«Бережіть рідних!»: таксист розповів дівчині історію зі свого життя
У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим
І Джастін Бібер: знаменитості, у яких, всупереч чуткам, ні літаків

Проте найбільш помітною особливістю є годинникова кімната, яка розташована на самій вершині башти. Це тепер кімната відпочинку, оточена годинниковими механізмами.

Трохи історії

Ця годинникова вежа була побудована в 1907 році і на сьогоднішній день має офіційний статус місцевої пам’ятки (нагадаємо, розташована вона в Сан-Франциско). Max Schmidt Lithography Co. була найбільшою поліграфічної компанією на Західному узбережжі в той час.

І приблизно в 1922 році Макс Шмідт добудував пентхаус, який повинен був стати світлою студією художника. Нею зазвичай користувалися професійні литографы компанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *