Швейцарський виробник годинників, компанія Swatch, зареєструвала як власний товарний знак, фірмову фразу одного із засновників Apple — Стіва Джобса. Мова про його улюблений вислів “One more thing”, яке він виголошував перед кожним анонсом незвичайного продукту.
Заявку на отримання патенту компанія Swatch подала ще в листопаді 2014 року, але схвалення отримала лише 22 травня цього року. Останні півроку про це ніхто не знав, преса отримала інформацію з підтвердженням схвалення лише зараз, 20 серпня.
Сьогодні залишається загадкою, як саме Swatch буде використовувати фразу “One more thing” і чи використовувати взагалі. Представники швейцарської компанії, як і співробітники Apple, від коментарів утрималися. Американські журналісти вважають, що подібна дія — спосіб трохи потролити Apple і її прагнення зайняти ринок з допомогою Apple Watch. Буде цікаво побачити, чи використовує після цього Тім Кук фразу “One more thing” на презентації 9 вересня.
Останнє, насправді, далеко не жарт. У США після виходу Apple Watch у продаж реалізація класичних годин просіла на кілька відсотків — вперше з моменту кризи 2008 року. Відображається це і на бізнесі компанії рівня Swatch, яка орієнтована на молодіжну аудиторію. Люди у віці від 14 до 25 років воліють носити передові Apple Watch, а не звичні різнокольорові механічні годинники.
(via)