Години Xiaomi Mi Watch показали на відео. І там не Wear OS

Але можливість установки потрібних додатків присутній.

Слідом за першими зображеннями Mi Watch з’явилося і наочне відео, що демонструє деякі можливості цих годин. Ролик підтвердив наявність безлічі окремих додатків, список яких можна прокручувати за допомогою коліщатка збоку. Проте операційна система гаджета вже точно не схожа на Wear OS.

Чимало запитань залишає і сам набір додатків: там є як популярні в Китаї сервіси, так і додатки Google. Хоча можливо, під знайомими іконками ховаються інші програми.

Години Xiaomi Mi Watch показали на відео. І там не Wear OS

Пізніше представники Xiaomi відзначили, що годинник Mi Watch працюють на відкритій ОС, для якої будуть доступні спеціально адаптовані програми вагою менше 5 МБ. За попередніми даними, розроблена ця система повинна бути на базі Wear OS, а називатися вона може Mi Wear.

Години Xiaomi Mi Watch показали на відео. І там не Wear OS

Запуск Mi Watch на міжнародному ринку виробник поки не коментує. Не виключено, що в Європі годинник вийдуть з повноцінною Wear OS від Google, однак навіть якщо це буде власна Mi Wear, гаджет напевно буде підтримувати безконтактну оплату через платіжну систему Mi Pay. Для чогось же вона була запущена в Росії.

Дізнаємося напевно вже 5 листопада, коли відбудеться офіційна презентація годин Xiaomi Mi Watch.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *