Give good food to your mac

Ось і почалася звична низка передсвяткових розпродажів софта на інтернет-барахолках. MacUpdate Promo не вважаємо: там круглий рік що-небудь продається з п’ятдесятивідсотковою знижкою (в основному різний мотлох).

Give good food to your mac

Першим відкрив сезон Give Good Food to your Mac з вже третій на своєму рахунку акцією. Ідея проста: беремо три програми і отримуємо знижку в 20%, чотири — 30%, а п’ять і більше можна купити за половину вартості. Простіше кажучи, за відносно невеликі гроші можна купити купу корисних і не дуже додатків.

У цьому році у «кулінарній книзі» кілька десятків інгредієнтів, так що вибрати є з чого. Зазначу найбільш цікаві, на мій погляд: DEVONagent, DEVONthing Personal, Hydra, iDive, iKanji, Kameleon, Money 3, RapidWeather 4, Relationship, ResizeMe, ShareTool, Speed Download 5 (навіть цікаво, Yazsoft на цей раз теж покупців «кине»?), Tangerine, Today, Together і Voice Candy. Плюс ще вооз і візок всілякої дрібниці в різних редакціях. Про частину програм ми вже писали, про деякі ще не встигли, але будемо виправлятися…

Отже, розпродаж почався. Хай живе ліцензійний софт за розумні гроші. Якщо ви побачили у наведеному списку щось з того, що давно чекали, то можете сміливо відправлятися за покупками. Якщо ні — проявіть трохи терпіння, навряд чи конкуренти змусять себе довго чекати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *