Генерується iOS пароль точки доступу Wi-Fi зламали за 50 секунд

Генерується iOS пароль точки доступу Wi-Fi зламали за 50 секунд

Як відомо, у користувачів пристроїв на iOS є можливість зробити зі свого гаджета особисту точку доступу Wi-Fi. Для цього система генерує випадковий пароль, який покликаний захистити від несанкціонованого підключення до пристрою, забезпечивши тим самим певний рівень безпеки з’єднання. Як повідомляє ZDNeT, група дослідників з’ясувала, що не такий вже цей пароль і випадковий…

Троє дослідників з Університету Ерланген в Німеччині стверджують, що вони здатні зламати автоматично генерований пароль точки доступу Wi-Fi у iOS за 50 секунд. Спочатку допитливі дослідники задіяли графічний процесор AMD Radeon HD 6990, який допоміг з’ясувати, що система використовує 52500 комбінацій для створення пароля. Потрібний ключ вдалося підібрати за 50 хвилин. Але потім німецькі хакери з’ясували, що при генеруванні пароля з доступних 52500 комбінацій використовується лише 1842. Надихнувшись новим знанням, дослідники задіяли понад чотири потужних AMD Radeon HD 7970 і змогли значно прискорити процес, скоротивши час злому до 50 секунд.

Генерується iOS пароль точки доступу Wi-Fi зламали за 50 секунд

У той же час, в Університеті Ерланген заявляють, що рішення від Apple ще відносно надійне, так як інші виробники приділяють значно менше уваги безпеки Wi-Fi-з’єднання. У своєму звіті дослідники закликають Apple і інших ускладнювати системи генерування паролів і ставитися до цього питання більш відповідально.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *