Garmin представила наручні навігатори для екстремалів і мисливців

Нові Garmin Foretrex 601 і 701 Ballistic Edition оснащені приймачами трьох супутникових систем, підтримують спортивні та туристичні датчики, можуть показувати погоду, мають балістичні і тактичні функції.

Навігатори Garmin Foretrex 601 і 701 Ballistic Edition — дійсно вічні пристрою. Вони відповідають американським військовим стандартам MIL-STD-810GMIL і здатні витримати важкі ударні навантаження, кислотне вплив, заморожування, теплові удари, занурення у воду. Доведеться постаратися, щоб вивести їх з ладу.

Garmin представила наручні навігатори для екстремалів і мисливців

Крім GPS навігатори підтримують системи ГЛОНАСС і GALILEO, завдяки чому володіють бездоганною точністю в розрахунках координат. Для орієнтування в просторі використовується масив датчиків, в тому числі тривісні акселерометр і компас, барометричний висотомір. Завдяки цим датчикам навігатори здатні розраховувати для парашутистів точки приземлення.

Garmin Foretrex 601 і 701 Ballistic Edition можуть виступати в ролі візуальної гарнітури для смартфона: відображати повідомлення, текстові повідомлення та електронну пошту.

Фішка моделі Garmin Foretex 701 Ballistic Edition — балістичний калькулятор, який допоможе наводитися на ціль і утримувати її під час стрільби на далекі відстані.

Старт продажів Garmin Foretrex 601 і 701 Ballistic Edition в Росії намічений на серпень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *