Гаджет дня: Prismcups — розумна пляшка, яка розрізняє напої та їх цінність

Незвичайна спортивна пляшка, яка вміє визначати напої, їх склад та енергетичну цінність і допомагає стати здоровішими.

Відзначати в смартфоні кількість випитих напоїв — це вже вчорашній день. Розумна пляшка Prismcups в автоматичному режимі визначає і запам’ятовує, скільки і яких напоїв ви випиваєте за день, а також аналізує їх склад і показує кількість отриманих вітамінів і мінералів.

Електронна начинка Prismcups вміє не тільки відрізняти апельсиновий сік від води, але і розпізнавати різні види кави. На основі обсягу напоїв пляшка підраховує кількість цукру, кофеїну та інших інгредієнтів. А за допомогою мобільного додатку або вбудованого світлового індикатора гаджет підказує, коли можна випити ще одну чашку кави, а коли краще обмежитися звичайною водою.

Гаджет дня: Prismcups — розумна пляшка, яка розрізняє напої та їх цінність

Таким способом Prismcups допомагає підтримувати водний баланс організму, стежить за тим, щоб ви отримували необхідні вітаміни і мікроелементи, а також не набирали зайвих калорій, просто тамуючи спрагу.

Замовити розумну пляшку можна на Kickstarter за ціною 59 доларів. У разі успішного завершення кампанії розсилати перші примірники почнуть у вересні наступного року.

Інші цікаві проекти шукайте в рубриках «Гаджет дня» і «Кикдайджест».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *