Гаджет дня: PolarSeal — водолазка з підігрівом для активних людей

Розумна одяг, яка точно зігріє навіть в лютий мороз.

Спортсменів та екстремалів мало що утримує від занять улюбленою справою, але холод — це проблема, з якою їм доводиться рахуватися. Просте і комфортне рішення для любителів активного проведення часу пропонують творці водолазок PolarSeal.

Гаджет дня: PolarSeal — водолазка з підігрівом для активних людей

Завдяки електронній начинці такий предмет одягу покликаний зігрівати його володаря навіть в найлютіший холод. В області спини у PolarSeal вбудовані особливі нагрівальні елементи, які вмить можуть зігріти поперек або верхню частину спини в районі лопаток.

Гаджет дня: PolarSeal — водолазка з підігрівом для активних людей

Для управління нагрівом у водолазки є виведені на лівий рукав кнопки, що дозволяють активувати одну або відразу обидві зони нагріву, щоб забезпечити максимальний комфорт. Температуру можна регулювати, вибравши один з трьох режимів: 40, 45 і 50 градусів.

Працює PolarSeal від змінного зовнішнього акумулятора на 10 000 мА·ч, який ховається в одному з бокових кишень. Енергії акумулятора вистачає на вісім годин роботи, при цьому допускається його заміна на будь-який інший. Незважаючи на вбудовані електронні компоненти водолазка не боїться води і машинного прання, а також випадкових ударів, неминучих при активному відпочинку та спорті.

PolarSeal доступна в п’яти розмірах і коштує 139 доларів. Замовити її можна на Kickstarter. Доставляти водолазки почнуть в листопаді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *