Гаджет дня: OS Power Box — зарядка для iPhone, iPad, Apple Watch і MacBook

Універсальна док-станція, яка дозволить зручно зарядити всі ваші гаджети.

Навіть мінімальний набір гаджетів зі смартфона, планшета, годин і ноутбука — це вже ціла купа проводів і зарядних адаптерів. Док-станція OS Power Box позиціонується як рішення, здатне спростити процес зарядки.

Гаджет дня: OS Power Box — зарядка для iPhone, iPad, Apple Watch і MacBook

Мінімалістична алюмінієва коробочка має Lightning-роз’єм, прихований під акуратною кришкою, яка виконує роль упору під час зарядки iPhone.

Поряд з кришкою розташовується своєрідний п’єдестал з модулем бездротової зарядки для Apple Watch. Він має складну конструкцію і теж при необхідності ховається в корпус.

Гаджет дня: OS Power Box — зарядка для iPhone, iPad, Apple Watch і MacBook

На одній з бічних граней OS Power Box передбачений додатковий USB для зарядки зовнішніх акумуляторів і інших гаджетів, а також 60-ватний порт USB-C, потужності якого буде достатньо навіть для 15-дюймового MacBook Pro.

OS Power Box дуже зручно брати в подорожі: тільки док і блок живлення замість купи проводів і адаптерів. Разом зі станцією можна придбати футляр для транспортування і мобільний акумулятор.

Зараз OS Power Box можна замовити на Kickstarter за 95 доларів. Дорожній набір з органайзером обійдеться в 120 доларів. Відправляти почнуть вже в грудні.

Інші цікаві проекти шукайте в рубриках «Гаджет дня» і «Кикдайджест»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *