Гігантську бочковую медузу виявили дайвери біля берегів Англії

Неймовірне гігантська істота було відмічено в водах поблизу Фолмута телеведучої і біологом Ліззі Дейлі. Ним виявилася величезна медуза розміром з людину. Цей дайвінг в Англії закінчився вражаючою зустріччю, яку, на щастя, Ліззі вдалося зняти.

Гігантська медуза у водах Британії

Як біолог Ліззі, звичайно ж, знала багато про медузах – найдавніших морських мешканців. Бочкові медузи (Barrel Jellyfish) — звичне явище для цих місць. Живиться така жахлива красуня планктоном і цілком нешкідлива. Ліззі, у якій захоплювало дух від несподіваної зустрічі, навіть вдалося поплавати поруч з нею.

Якщо вода тепла, то медуза-бочка зростає з феноменальною швидкістю. Можливо, саме такий велетенський екземпляр і приголомшив дайвера, яка ніколи раніше не бачила нічого подібного.

Дейлі, яка досліджувала води біля південно-західного узбережжя Англії в рамках своєї кампанії «Тиждень дикого океану», була вражена небувалим розміром цієї медузи. Хоча бочкова медуза належить до найбільшого увазі медуз, що мешкають в британських морях, але вкрай рідко можна зустріти примірник, досягає таких розмірів.

За даними незалежної благодійної організації The Wildlife Trusts, вони зазвичай виростають до одного метра (3,2 фути) і важать до 25 кілограмів (55 фунтів). У Великобританії бочкообразных медуз можна зустріти викинутими на берег протягом літніх місяців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *