Гідний автомобіль, але дешевше: в Китаї планують продавати аналог Tesla Model 3

У третій моделі автомобіля “Тесла” з’явився конкурент. У Китаї анонсували початок продажів нового електрокара, які почнуться з другого кварталу 2020 року. Компанія Xpeng Motors представила на виставці в Гуанчжоу електроседан Xpeng P7, який продовжує лінійку автомобілів після кросовера (Xpeng G3 2019 р. в. і 2020 р. в.). Вже запущена акція попередніх замовлень на перші дві моделі. Попутно розробники представили третю версію седан.

Спортивний і розумний

Чим машина порадує покупця? Інформація, надана виробником, лаконічна, але дозволяє скорегувати очікування публіки. Оскільки компанія представила базову версію, а до неї за бажанням клієнта можна додати стандартні опції, то і заявлена вартість пишеться через тире 34500-53117 доларів або 240 000-370 000 юанів. Планується оснастити автомобіль двома електричними двигунами, розташованими на обох осях. До сотні кілометрів на годину електрокар розганяється за 4.3 секунди, а підзарядка батареї знадобиться тільки через 650(+) кілометрів.

Такі деталі, як кількість часу на зарядку акумулятора, вид автосалону, місткість багажного відділення, можливі додаткові опції, поки не розголошуються. Якщо Xpeng Motors випуском нової моделі вирішила скласти конкуренцію Tesla Model 3, то, швидше за все, і ціна і базова комплектація будуть змінюватися в залежності від стратегії і тактики боротьби за покупця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *