Full: ефективний інструмент для управління особистими цілями

Full: ефективний інструмент для управління особистими цілями

Full для iPhone — додаток для відстеження власних цілей, що дозволяє вести їх перелік та оцінювати прогрес їх виконання. Додаток побудовано на інтуїтивно зрозумілому жестоориентированном інтерфейсі, так що стежити за своїми досягненнями дуже просто і приємно .

Всі додані вами цілі відображаються в головному вікні програми. Передбачається, що виконання кожного завдання можна відстежити. Наприклад, ви хочете прочитати 3 книги ходити в тренажерний зал 12 разів. З допомогою свайпов вправо і вліво, можна вносити зміни на лічильнику відстеження цілі у велику іі меншу сторону відповідно. Свайп право до упору відкриває швидкий режим редагування.

Full: ефективний інструмент для управління особистими цілями

По мірі виконання цілей, колірний індикатор на ній буде змінюватися від червоного (мета не виконана) до зеленого (мета досягнута). Це дозволить вам швидко оцінити, наскільки ви просунулися в досягненні своїх завдань.

Фіксація і відстеження виконання наших цілей – це, насправді, половина успіху. Full підійде як для виконання маленьких завдань, так і для роботи з великими цілями. Головне, не забувати їх фіксувати і не забувати відстежувати процес виконання.

Зараз Full продається зі знижкою 50% і коштує всього лише долар, так що у вас є відмінна можливість отримати корисний додаток за півціни. Поспішайте!

Full в App Store (0,99$)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *