Французький “горобчик”: фотографії молодої Едіт Піаф, від яких завмирає серце

Французька співачка, автор пісень, актриса театру кабаре і киноактириса: цими словами можна описати життя всесвітньо відомої Едіт Піаф, яка з’явилася на світ у Парижі в 1915 році. За роки активної творчості талановита особистість підкорила серця мільйонів людей в усьому світі і стала національним символом Франції.

Псевдонім актриси «Піаф» перекладається як «горобчик», саме так називав красиву молоду дівчину власник кабаре «Жернис», запросив Едіт виступати у нього на сцені.

Підбірка фотографій нижче показує молоду Едіт Піаф французького «горобчика», від краси якого завмирає серце.

Всесвітньо відома Едіт Піаф

Життя Едіт Піаф представляла собою низку злетів і падінь. Долю цієї тендітної жінки можна назвати трагічною.

Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
Моїм помідорів фітофтора не страшна. Допомагає мені в цьому часниковий розчин
Відчуває велику провину. Дочка Тимошенко розповіла журналістам про каяття батька

Важке дитинство, життя з бабусею в публічному домі, робота на вулицях Парижа, невдалий шлюб, смерть єдиної дитини, кілька автомобільних катастроф, кома через гепатиту, приступи божевілля, проблеми з алкоголем, складні роки двох Світових воєн: все це пережила улюблениця мільйонів.

Музика Едіт Піаф зворушує до глибини душі, вона співає про кохання, смутку й втрати, про те, чим була наповнена її життя.

Життя Едіт Піаф була недовгою – вона померла в 1963 році у віці 47 років. За мотивами її життя було знято кілька біографічних фільмів і написані книги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *