Foxit Reader для мобільних пристроїв

Foxit Reader є однією з кращих програм для читання файлів PDF. Нещодавно розробники випустили другу версію для мобільних пристроїв. Програма стала ще симпатичніше і ще дорожче.

Foxit Reader для мобільних пристроїв

Чесно кажучи, я не очікував від Foxit Reader платності, знаючи, що версія для великого брата безкоштовно. Що ж такого пропонує Foxit Reader для Pocket PC, за що я маю заплатити? Мабуть, найцікавішим у програмі є система масштабування. У ній, як і в Опері для мобільників або у Skyfire, у великих документах показується не вся сторінка, а лише її частину, а решту можна переглянути, перетягнувши область показу або зменшивши масштаб. Мініатюра всієї сторінки при цьому паралельно показується у зменшеній копії внизу. Мініатюра напівпрозора, і по ній можна перетягувати стилусом область перегляду. Такий режим перегляду називається Minimap. Так само є режим Reflow, в якому Foxit Reader відображає всю сторінку, підлаштовуючись під дозволу екрану.

Foxit Reader для мобільних пристроїв

Поки ви не купите реєстраційний ключ, вгорі екрана буде відображатися напівпрозорий банер. Загалом, цікава програма, але платити за неї 19$ я не готовий. Може вам вона сподобається?

Завантажити Foxit Reader для мобільних пристроїв: http://www.foxitsoftware.com/pdf/mobile/index.htm

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *