Foxconn підтверджує чутки про «iWatch»

Foxconn підтверджує чутки про «iWatch»

Згідно прозвучали нещодавно заяв, на Foxconn скоро будуть проводитися сумісні з iPhone «розумні годинник».

Незважаючи на те, що продукт ще навіть не має фінального найменування, в Foxconn вирішили розповісти на минулому зібранні акціонерів про деякі особливості гаджета. Наприклад, пристрій може вимірювати пульс, показувати вхідні повідомлення і оновлення в соціальних мережах. Не вказано, завдяки якій бездротової технології девайс буде взаємодіяти з iPhone, але є небезпідставна думка, що цю роль буде грати Bluetooth 4.0. Голова Hon Hai Террі Го (Terry Gou) вважає такий аксесуар дуже корисним: «З таким пристроєм ви можете не діставати телефон з кишені для таких простих операцій, як перевірка пошти».

За словами Го, компанія тісно співпрацює з медичними дослідними групами, щоб додати в «розумні годинник» такі функції, як сканування відбитків пальців. Також уточнюється, що серйозне завдання зараз стоїть перед відділом маркетингу, адже для успіху на ринку новинка повинна мати грамотне позиціонування.

Як помітили в Want China Times, повідомлення від Foxconn прозвучала на тлі наростаючої хвилі чуток про те, що лідери ринку Google, Apple, Samsung і одночасно працюють над такими на зап’ясті девайсами, які повинні здивувати споживачів в найближчому майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *