Фотографу вдалося зняти білку, укрывающуюся від вітру і дощу за крихітним парасолькою

Британським фотографом була знята чарівна білка, що бореться з дощем і вітром. 47-річний Макс Елліс натрапив на дику білку в своєму саду в Теддінгтоні в Лондоні і вирішив спробувати сфотографувати її. Отримані забавні кадри стали вірусними в мережі Інтернет, отримавши сотні захоплених коментарів.

Кумедний звірок

Підманувши білку арахісовим маслом, Макс нарешті зміг направити на звірка свій фотоапарат. В той момент, коли подув сильний вітер і почався дощ, білка вчепилася лапками в крихітний парасольку, який вона побачила неподалік.

Макс сказав: «Спочатку білка була дуже обережна, але вона з великим ентузіазмом сприйняла смак арахісового масла. Мені знадобилося кілька днів, щоб привчити його до моєї присутності і звуку затвора фотоапарата. Мені знадобилося багато терпіння і, звичайно ж, багато арахісу».

Ніякого Фотошопу”

Багато коментаторів в інтернеті були переконані, що я використовував “Фотошоп”, щоб зробити такі фотографії. Однак ніяких сторонніх програм для обробки фото я не використовував. У це важко повірити, але білка дійсно використовувала парасольку для захисту від дощу і сильного вітру. Мені довелося докласти чимало зусиль, щоб отримати ці яскраві та запам’ятовуються кадри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *