Фотографія тигрячої сім’ї не залишила байдужими користувачів Twitter

Напевно, кожного добросердої людину хвилює питання вимирання тварин. І будь-які радісні новини, що стосуються даної теми, вселяють віру в те, що прекрасні види братів наших менших збережуться.

Не так давно у Всесвітній мережі з’явилася зворушлива фотографія тигриці і її п’яти юних дитинчат, яка викликала бурхливу реакцію умилившихся інтернет-користувачів.

Історія знімка

Кадр був зроблений офіцером індійської лісової служби по імені Сиддхарт Сінгх. Він часто проводить екскурсії по національному парку Дудхва. Саме в одну з таких прогулянок він, разом зі своєю туристичною групою, і побачив тигрицю з кошенятами.

Багатьом небайдужим людям напевно було відомо, що один час чисельність цих благородних тварин в Індії стрімко скорочувалася. Але, якщо вірити останнім відомостям, наданим урядом країни, то вона з 2014 року збільшилася на цілих 33%.

На даний момент в дикій природі проживає близько 3000 бенгальських тигрів. І їх кількість збільшується, завдяки прийняттю суворої політики щодо збереження умов їх природного середовища існування. Також керівництво країни посилило моніторинг безпеки.

Даний знімок є прямим підтвердженням того, що вжиті заходи дійсно працюють.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *