Фотограф відобразив неймовірну повітряну дуель між соколом і пеліканом

Момент, в який сокіл напав на групу пеліканів, був відображений в серії приголомшливих знімків.

Неймовірні зображення показують, як злий сокіл схопив крила пелікана своїми пазурами, а той намагається вирватися з лап.

Знімки також показують, що сокіл атакує дзьоб пелікана і голову і намагається захистити своє гніздо поблизу.

Дивний інцидент був зафіксований на камеру в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США фотографом-любителем Алексом Фаном (44 роки) з Корони, штат Каліфорнія.

Враження автора, чим закінчилася ця дуель

«В той час, як ми чекали, коли самець принесе їжу, щоб нагодувати своїх трьох пташенят, ми раптом побачили, як самка сокола летить зі скелі зі швидкістю понад 160 км на годину в бік зграї пеліканів і слід за ними”, – сказав Алекс.

«У більшості випадків вони вступають в контакт з пеліканом. Іноді вони будуть триматися за спиною, літаючи вздовж крил пелікана, хапатися за дзьоб або шию на кілька секунд, а потім відпускати».

«Мені було складно повірити в те, що сталося. Останні роки я знімав різних соколов у багатьох місцях, але такого раніше я ніколи не бачив, щоб самка сокола нападала на пелікана».

«Я думаю, що самка захищала своїх малюків. Вона буде атакувати все, що літає поряд з гніздом, хоча в цьому випадку пелікан навіть не був поруч з ним». На даний момент від цих атак загинули два пелікана.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *