Фото тижня #2: літній настрій

Тиждень тому ми оголосили старт нашої нової щотижневої рубрики «Фото тижня», присвяченій айфонографии. Ми раді підвести підсумки першого тижня і розповісти вам про завдання на наступний. Давайте приступимо!

Перед нами стояв складний вибір — ви прислали нам багато по-справжньому відмінних фотографій, кожна з яких гарна по-своєму. І все ж ми нашою редакцією вирішили назвати переможцем Андрія Велита за цей знімок:

Фото тижня #2: літній настрій

Нам сподобалося, що цей кадр був зроблений випадково, у нього є сюжет і композиція. Окремо відзначимо помірну, акуратну обробку знімка. Андрій Велить отримує від нас відмінне додаток Afterlight. Вітаємо! Переможця прошу зв’язатися зі мною по електронній пошті marfitsin@ для отримання призу.

Тепер про завдання на наступний. Оскільки зараз літній сезон в самому розпалі, ми вирішили присвятити другий тиждень саме цій темі. Отже, тема: літній настрій. Прикріплюйте до цього посту в коментарях свої літні фотографії. Все, що пов’язано з самим теплим сезоном року, яскравим сонцем, пляжем, морем, морозивом склянкою холодного мохіто — як раз підійде. Призом переможцю стане відмінний додаток для зйомки Camera+!

А я ще раз нагадаю наші нескладні правила:

  • Вам потрібно в коментарях до цього посту прикріпити свій знімок (він може бути тільки один) і обов’язково вставити посилання на нашу рубрику, яку ви расшарите в будь-якій зручній вам соцмережі (Twitter, ВКонтакте, FaceBook, Google+). Буде здорово, якщо ви розповісте невелику історію, як зробили цей знімок і поділіться списком тих програм, якими ви користувались.
  • Приймаються тільки фотографії, зроблені протягом тижня проведення конкурсу. Тобто, як можна більш свіжі.
  • Не забувайте голосувати за найкращі, на ваш погляд, знімки в коментарях своїми «плюсами».

Ось, мабуть, і все. Хочу побажати нашим учасникам удачі в конкурсі. До наступної суботи!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *