Form ‘N’ Fun — гра для Android з намальованими від руки лабіринтами

Form ‘N’ Fun — експериментальний ігровий проект, який використовує елементи комп’ютерного зору і штучного інтелекту.

В каталозі Google Play можна завантажити тисячі різних ігор, у тому числі і безкоштовних. Проблема в тому, що більшість з них експлуатують одні і ті ж ідеї, придумані ще в минулі десятиліття.

Оригінальні ігрові алгоритми з’являються дуже рідко. Тим більшої уваги заслуговує нова гра під назвою Form ‘N’ Fun. Вона дозволяє намалювати на папері лабіринт будь-якої складності і тут же пройти його на смартфоні.

Проект Form ‘N’ Fun виявився настільки цікавим, що його помітили в Google. Саме тому він опинився на сторінці Android Experiments, куди редактори компанії поміщають самі новаторські і перспективні розробки для операційної системи Android.

Для роботи програми використовується гіроскоп і акселерометр смартфона. При першому запуску Form ‘N’ Fun вам буде запропоновано встановити додаткову утиліту OpenCV, яка необхідна для перекладу намальованого лабіринту в цифровий вигляд.

Поки Form ‘N’ Fun більше демонстрація цікавої ідеї, ніж реальна гра. Проте вже зараз її можна повноцінно використовувати. Наприклад, влаштувати змагання з друзями на створення самого складного і цікавого лабіринту.

Скачати Form ‘N’ Fun →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *