Flush Toilet Finder для iOS знайде всі громадські туалети поблизу

Не варто закочувати очі і говорити: «Дожилися, вже про туалетах пишуть». Адже ви ходите в туалет? А ми розповідаємо про програми, які спростять вам життя. Flush Toilet Finder — одне з них. З його допомогою можна знайти всі громадські туалети поблизу і не потрапити в незручну ситуацію.

Про це додатку не розкажеш нічого особливого — його суть розкриває одну назву. Відкривши доступ до вашого місця розташування, ви відразу ж побачите всі громадські туалети, що знаходяться поруч. Я не був упевнений в тому, що програма працює в Росії та Україні, але виявилося, що навіть тут з його допомогою можна знайти десятки туалетів. Біля мене, наприклад, більше 15.

Для людей з обмеженими можливостями є спеціальні туалети, яких біля мене, на жаль, не виявилося. Якщо туалет платний, біля нього буде стояти значок «$», але точна ціна вказана не буде. Втім, вам буде вже все одно, якщо сильно захочеться.

Після вибору найближчого туалету можна перейти в Apple Maps та подивитися маршрут до нього. І хоча карти від Apple працюють огидно, з цим завданням вони справляються добре.

Flush Toilet Finder для iOS знайде всі громадські туалети поблизу Flush Toilet Finder для iOS знайде всі громадські туалети поблизу

Flush Toilet Finder — абсолютно безкоштовний додаток. На сторінці в App Store сказано, що, крім туалетів, можна шукати і кімнати відпочинку, яких біля мене також не було. Швидше за все, ця функція працює тільки в США.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *