Флоренс перетворила свою любов до дерева у досягнення, побудувавши невеликий власний будинок

Як часто у вас виникає бажання кинути все, зібрати одну валізу, взяти собаку і виїхати? Міська життя може дуже сильно набриднути, особливо якщо режим не виривається за рамки «будинок-робота-будинок». А ось одна рішуча дівчина зібралася і перервала цей круг.

Давайте пофантазуємо: сонячний ранок, ви встаєте і солодко потягуєтеся, посміхаючись новому дню, не потрібно нікуди поспішати і можна спокійно випити ранкову каву, гортаючи стрічку або читаючи газету, ви не прив’язані до певного місця завдяки тому, що у вас будинок на колесах, тому щоранку ви бачите різний пейзаж.

Дівчина змогла, і ви зможете

Молода дівчина Флоренс перетворила своє захоплення деревообробкою в щось дуже корисна: вона побудувала свій власний будинок! Ідея про маленькому затишному житлі на колесах відвідувала її неодноразово під час подорожей, коли натхненна молода англійка повернулася додому, то зважилася переступити до будівництва. Її маленький будиночок просто вражає, як і слід було очікувати, захоплений тесля все зробив красиво.

Фло за екологію, тому багато предмети усередині будинки були утилізовані та перероблені, що, до речі, трохи зберегло бюджет, виділений на будівництво. У будинку немає електрики, всі прилади працюють від сонячної батареї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *