Flic — функціональна кнопка для iPhone, яка може практично все

Flic — це девайс, який дозволить вам керувати iPhone, навіть не беручи його в руки. Це багатофункціональна кнопка, яка з’єднується зі смартфоном по WiFi і дозволяє робити селфи, дзвонити обраним контактам, знаходити телефон, включати музику. І все це за допомогою одного натискання.

Flic почався з компанії на Indiegogo і потрібну суму хлопці зібрали за 30 годин, що вже говорить про багато що. Девайс розміром з невелику гудзик, можна прикріпити куди завгодно і запрограмувати на нього одну з десятків функцій. Розробники кажуть, що з його допомогою можна навіть викликати таксі, замовляти піцу і керувати картами, проте в наших реаліях — це швидше фантастика.

Flic — функціональна кнопка для iPhone, яка може практично все

Незважаючи на це, Flic може багато чого. Прикріпивши його біля ліжка, можна встановлювати будильник одним натисненням. Або, наліпивши біля вхідних дверей, можна включати телевізор і музику одразу ж по приходу додому.

Батареї Flic вистачає на 5 років використання, він захищений від пилу і вологи. Також одну кнопку можна запрограмувати на декілька функцій, з допомогою довгого і подвійного натискання.

Flic — функціональна кнопка для iPhone, яка може практично все

Гроші на Flic вже зібрані і придбати його можна лише на Indiegogo. Одна кнопка обійдеться в $27, а відправка очікується в березні. Раджу подивитися відео, розробники підійшли до його створення весело і креативно. Як вам такий девайс?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *