Fast Duplicate File Finder — знищувач дублікатів

Швидкий Duplicate File Finder допомагає знаходити дублікати файлів. Програма робить це ретельно, порівнюючи не тільки вміст файлів, але і, так би мовити, людський вид файлів, наприклад, коли одна і та ж картинка зустрічається різних розмірів і в декількох місцях.

Fast Duplicate File Finder — знищувач дублікатів

Для того, щоб просканувати файли на наявність дублікатів, натисніть Add Folder і виберете шлях сканування (це може бути будь-яка папка або навіть цілком весь комп’ютер). Можна вибрати кілька папок, і всі вони з’являться у списку підготовлених до сканування. Після вибору місць сканування натискаючи Start Scan і дочекайтеся результатів сканування. Всі дублікати файлів разом з оригіналами будуть відображені іншим кольором і відзначені галочками. Можна просто видалити ці файли можна перенести на всякій випадок в інше місце. Щоб не видалити потрібне, є вікно попереднього перегляду. Кожен такий запит на сканування дублікатів можна оформити в окреме завдання, і потім запускати, не вводячи кожен раз одні і ті ж параметри. Завдань (проектів) може бути скільки завгодно. Мені програма здалася простою і зручною, цілком придатною для використання.

Завантажити Fast Duplicate File Finder: http://www.mindgems.com/products/Fast-Duplicate-File-Finder/Fast-Duplicate-File-Finder-Download.htm

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *