Family Tree Builder 2.0 — будівник генеалогічного дерева

Складання генеалогічного дерева – це дуже важливий момент у житті кожної людини. Адже за наше існування, ми повинні завдячувати, в першу чергу, своїх предків. На щастя, сучасний світ дає нам безліч можливостей для збору інформації про свою сім’ю, а також інструментів для впорядкування цієї інформації.

Одним з таких інструментів є Family Tree Builder, створений цілою командою фахівців в області генеалогії.

Family Tree Builder 2.0 — будівник генеалогічного дерева

Family Tree Builder – це дуже проста безкоштовна програма для складання генеалогічного дерева. Додавання інформації в програму відбувається з допомогою спеціальних майстрів, це максимально спрощує процес наповнення дерева даними. Програма підтримує багатомовний інтерфейс, а також має можливість додавати інформацію на 2-х мовах. Є можливість додавати фотографії і документи для повноти інформації. Зручний інтерфейс користувача дозволяє представити інформацію про вашій родині у зручному для вас вигляді, а функція публікації на www.myheritage.com дає можливість поділитися своєю історією з друзями.

Створіть своє дерево з Family Tree Builder, і ви будете пишатися собою, розповідаючи про минулих поколіннях своїм дітям, онукам і правнукам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *