FakeNameGenerator створить для вас альтернативну особистість в Мережі

Дуже недалекоглядно використовувати на неперевірених сайтах свою справжню особистість. Розкрадання і продаж чужих даних — дуже старий і прибутковий бізнес і краще ваших персональних даних не ставати товаром тамтешніх ділків.

Дуже недалекоглядно використовувати на неперевірених сайтах свою справжню особистість. Розкрадання і продаж чужих даних — дуже старий і прибутковий бізнес, і краще ваших персональних даних не ставати товаром тамтешніх ділків.

Якщо ви реєструєтесь на якомусь форумі або просто заповнюєте дані для отримання доступу до якоїсь кулі, то дуже розумно буде не використовувати свої справжні дані — ім’я, прізвище, адреса, телефон, дівоче прізвище матері, кличку першого домашньої тварини та багато іншого. Краще отримати неіснуючу особу і використовувати її на повну. Сервіс FakeNameGenerator створює для вас цілком реальної людини, забезпечуючи його навіть такими даними як SSN, картою банку, домашніми і робочими телефонами, місцем роботи, родичами і багатьом іншим.

Проте варто пам’ятати, що, створивши несправжню личину для себе, ви не зможете відновити втрачену інформацію у тому сервісі, в якому ви її створили. Будьте обережними і бережіть свою віртуальну особистість, яка стає все більш нероздільна з реальною.

FakeNameGenerator

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *