Facebook представив криптовалюту Libra. Їй можна буде платити в месенджерах

Вона буде розвиватися при підтримці Visa, Mastercard, PayPal і десятків інших компаній.

Facebook за підтримки безлічі партнерів запускає власну криптовалюту Libra. Спеціально для неї створено гаманець Calibra. Він буде інтегрований в WhatsApp Messenger, Instagram та інші сервіси.

Facebook представив криптовалюту Libra. Їй можна буде платити в месенджерах

Передбачається, що Libra буде використовуватись для покупок усередині додатків або для швидких переказів. З користувачів комісія стягуватися не буде, а у постачальників товарів і послуг вона буде мінімальною.

Купити Libra можна буде як через гаманець, використовуючи банківський рахунок, так і за готівку в точках партнерів.

На відміну від децентралізованого биткойна, управлінням і розвитком кріптовалюти Facebook займеться спеціальний закритий консорціум. До нього увійдуть: Visa, Mastercard, PayPal, eBay, Uber, Spotify, Booking і інші компанії.

Facebook представив криптовалюту Libra. Їй можна буде платити в месенджерах

Всього до запуску в 2020 році має бути близько ста партнерів, в числі яких будуть венчурні фонди і криптовалютные біржі. Код блокчейна повинен бути опублікований у відкритому доступі.

Як повідомляє співрозмовник РБК, в Росії Libra може підпадати під законопроект про цифрових фінансових активах, якщо це будуть токени в грошовому вираженні. Хоча при цьому держава не зможе заборонити громадянам купувати цифрові активи за межами своєї юрисдикції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *